Új hozzászólás Aktív témák

  • balioking

    csendes tag

    Üdv!

    A fórumnak köszönhetően egy samsung 6400H 48"-os tv már a nappaliban. Eddig nagyon meg vagyunk vele elégedve, felhősödésnek semmi nyoma, smart rész elég gyors, F5500-hoz képest egy rakéta. Hd adások is szépek, full hd tartalom gyönyörű, 3d nagyon jó a gyerekeknek, engem nem hat meg annyira, ráadásul 5 perc után megfájdul a szemem tőle. A beépített YT alkalmazás igen gyorsan hozza a hd tartalmakat is, a beépített web browser valamivel lassabb, de még tűrhető. Mindent azonnal felismert, smart remote remek feature, nagyon tetszik. 3d szemüvegek minősége külsőre kritikán aluli, szerintem nem lesz túl tartós. Maga a készülék tetszetős ide pont ez a méret illik. Azt hiszem nemsokára be kell ruházzak egy hangprojektorba, mert a hang minősége legalábbis Stb-vel igen gyaszera. Ha hdmi-n keresztül csatlakoztatom a t-homeos stb-t, akkor nagyon halk, legalább 80-ra kell felvenni a tv-t, így viszont, ha másik tartalomra váltok(pen drive, külső vinyó, YT app) akkor majd kiszakad a dobhártyám. Ennyi a kellemetlenség mindössze. A másik az, ha 3d tartalomra váltok, akkor mindig külön be kell menni a kép menübe és aktiválni. Jó lenne egy külön gomb erre a távirányítón. Amúgy minden rendben vele, allshare simán működik, nem kellett vele semmit sem mókolni, ugyan úgy hagytam mindent, ahogy az előző tv-n volt. Egy Xiaomi Redmi Note 3-mal próbáltam a sreen mirroring-ot, minden megfelelően működött, kép, videó, zene is ment, távirányítás is zökkenőmentes volt a telefonról. Azt hiszem jól döntöttem, hogy ezt a modellt választottam. Ha esetleg belefutok valamibe akkor majd kérdezek :-).

    A Probook jó választás!

Új hozzászólás Aktív témák