Új hozzászólás Aktív témák

  • sonye

    senior tag

    Írta valaki, hogy alig várja az F1-t HD-ben. Na én is emiatt szeretnék MinDigTV-t.

    Ma volta megy helyen, és kérdeztem a közösítőt. A fazon egy akkora paraszt volt. Miközben kérdezgettem ő a telefonját b..gatta.

    Ő még csak nem is hallott ilyen analóg/digitális közösítő átalakítóról, sőt szerinte mivel a kábeltv is ugyanazt a frekit használja, mint a Mindig ezért össze fog akadni a két jel. (Na ebben annyi lehet, hogy hiába váltok a TV-n kábel/légi között, annyi történik, hogy más sorrendben jönnek a behangolt csatornák.)

    Ajánlgatott valami 20ezres boxot. mondtam, hogy Vácon elvileg full jelet mutat a mindigtv térkép. És elég-e lenne egy beltéri antenna. Á nem há me nemm há izééé.... Vegyek kültérit, az tuti jó. Na az antenna meg 10ezer. Na most 30-at azért nem ér meg ez a dolog.

    Tipp? Ötlet, javaslat? Esetleg valaki nincs a fórumon, akinek van box+antenna és ki tudnánk próbálni, hogy milyen nálam a jel? Az eladó még azt sem volt hajlandó, hogy esetelg feljön 1km-t elhozza a motyóját és kipróbáljuk... Utálom mikor át akarják k...ni a fejem. :(((

    Help!!! De tényleg segítsetek!! Írjatok nekem PM-ben!!

    Köszi!!!!

Új hozzászólás Aktív témák