Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz #06658560 #27 üzenetére

    "Alapvetően a pár apróságot vásárlóknak is találták ki- csak jó magyar szokás szerint a havi nagybevásárlással is beáll az ember oda."

    Nem értek egyet. A valóság az, hogy valójában ezzel párhuzamosan bezárták a humán kasszákat.

    Itt nálunk a tescóban jellemzően úgy néz ki a helyzet, hogy van 10 humán kassza, ebből mindössze 1 vagy 2 müködik most már egyszerre, ezeknél van fél kilométeres sor, meg van 5-6 automata kassza, ahol szintén fél kilométeres sor van, mert senki nem akar a humán kasszánál a fél kilométer + 1 méter lenni.

    Eredmény: 2x annyi ideig tart elintézni a fizetést mint eddig...

    Szóval nem arról van szó hogy a nagybevásárlós emberek az automatához állnak mert miért ne, hanem egyszerüen nincs már humán kassza, igy _kénytelen_ oda állni.

    És mindezt csak tetézi hogy ezek az automaták teljesen fosak (legalábbis a tescosak), nem egyszer jártam én is úgy hogy:
    a, kifagyott teljesen magától két tétel között (máris lehet várakozni a kulcsos nénire),
    b, lehetetlen bármit megtalálni bennük ami nem vonalkódos, múltkor vettem barackot (de mivel volt vagy 5 fajta barack nem tudtam pontosan melyik), elkezdtem begépelni hogy barack mondom majd kiválasztom a listából -> 0 találat. Hívom az eladot, mondom wtf, erre kiderült hogy az öszibarack úgy van benne hogy "oszi" (nincs benne a barack szó). Mondom wtf...
    c, ha elütöd, de a súlyellenörzés kidobja hogy nem jó, nem tudsz törölni hivni kell a kulcsos nénit...

  • #82729984

    törölt tag

    válasz #06658560 #44 üzenetére

    1, Nem tudom, szerinted ha ezek a kasszák Magyarországon a Tescoban vannak mostanában, akkor szerinted a Tesconak, Magyarországra, mostanában találták ki? Vagy mit akartál mondani? :D

    2, ismét valami ködös megfogalmazás hogy mire találták ki a rendszert. Nem tudom mire találták ki, úgy tünik arra hogy a tescoban legyen automata kassza. Feltételezem azt hogy ki fagy két tétel beolvasása között azt nem direkt a tesco kérte mint feature.

    3, ez ugyan nem reprezentativ minta de szoktam járni 3-4 tescoba rendszeresen, és mindenhol kevesebb a humán kassza mint előtte. Hozzáteszem, valószinüleg azért mert már nem találnak embert és az automata kassza is csak egy workaround erre.

Új hozzászólás Aktív témák