Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz cucka #517 üzenetére

    a) van más gyártó is a világon, mely azért az összegért sokkal erősebb vasat kínál.
    b, c, d, e) mivel más telefont sem tudsz összerakni, így magadtól is kitalálhattad volna, hogy nem erre gondoltam. :) Hanem ez esetben egyéb alternatívákra, más gyártóktól. Természetesen az nem Ájxy de attól még használható.

    A mac az egy ibm pc. Az egyetlen külömbség, hogy más operációs rendszert telepítenek rá a gyárban. Akár rakhatsz rá windows-t is, még drivereket is ad hozzá az Apple. Király, mi? Nagyon jól tudod mire értettem, hogy ibm pc. Természetesen tudom, hogy a mac gépeit sem a mac gyártja mint ahogy szinte semmit, hanem beszállítói vannak. :P

    a marketingen kívül továbbra sem tudom mással magyarázni, hogy miért veszik ennyien
    Érthetetlen, biztos mindenki agyatlan zombi, akiket az Apple-nek sikerült a reklámjaival fanatizálni.

    Nos én tudok néhány válasz adni a kérdésre Áj tulajdonosoktól: flash, zsír, nagyon pöpec, nézd ahogy átúszik... és még sorolhatnám. :D
    "Komolyabb" embereknél meg státusz szimbólum. Elhiszem, hogy tényleg, jó, aláírom, mert én is próbáltam, és tényleg az, de nekem annyit nem ér meg, amennyit kérnek érte, a mobil dolgokat meg aztán főleg nem használom, engem nem fogott meg.

    no brain, no problem

  • havasa

    aktív tag

    válasz cucka #517 üzenetére

    Akkor beszélhetnénk túlárazásról, ha kevesen vennék a termékeiket a magas ár miatt (ami nem igaz, a jellemző probléma inkább az, hogy nem bírnak eleget gyártani belőlük). Attól nem lesznek túlárazva, mert neked nincs rá pénzed vagy van de olcsóbb megoldásokat keresel. Nem csak olcsóbb, hanem az igényeimnek jobban megfelelő megoldást keresek, Linkeltem már itt,ez pl. a 729.990 Forintos árával drága, de legalább egy lassú sz@r :U , erre értem a túlárazást, ennyiből sokkal jobb Dell (akár Alienware) gépeket lehet venni.

    Commodore 16 Hyper-V cluster

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés