Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianiac

    aktív tag

    válasz Isee #14 üzenetére

    Isee hogy hogy tudsz tölteni és nem korlatoznak, milyen csomagban vagy?? Tudtommal a T-nél meg egyik szolgaltatonal sincs korlatlan csomag ill. van csak bizonyos adatforgalom után bekorlatoznak! Nekem is T-s mobilnetem van (Relaxnet M) viszont én ha elérem a 3GB-t lekorlátoznak!

    Hogy a témához is szóljak, én azért kötöttem mert kolis vagyok és ritkán járok haza, a koliban pedig csak az aulából lehet netezni! Én pedig szeretek sokat böngészni, neten olvasgatni, meg szeretnék tölteni is, de akk mindig bekorlatoznak! Én megvagyok vele elégedve, néha telóról is használom! Egyenlőre csak annyi bajom van h kettőt kell fizetni. Mert otthon van egy 1 megbites korlatlan amit kiköttetnék mert ha nem vagyok otthon senki sem használja, csak köt a hűség...

    Lumia 520

  • Brianiac

    aktív tag

    válasz Keem1 #21 üzenetére

    Értem, köszi az info-t erről már én is halottam korábban, csak azóta azt hittem h már megszűnt mert én Szeptemberben kötöttem! Azt nem tudod esetleg h ezt hogy tudnám igénybe venni a jelenlegi (Relaxnet M) előfizetésemhez (még több mint 1 év mire lejár a hűségem)? Mert nekem jelenleg 3GB a korlát és bizony el is szoktam érni ha v.mit letöltök aztán egyből lecsapnak 128kbps-re, az meg szörnyen lassú még böngészni is!

    Szerk.: Már látom h csak akkor ha nagyobb csomagra váltok, ami a Relaxnet L viszont az meg már 6200ft :O , és ha jól értem erre jönne még rá a havi 1000 ami a korlátlan opció. Így meg már majdnem a dupláját fizetném a jelenleginek :(

    [ Szerkesztve ]

    Lumia 520

Új hozzászólás Aktív témák