Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    A cikkben leírt dilemmával, hogy mégis mire jó ha zsebben hordjuk a PC-nket... Nyilván ez onnantól lenne meghatározó irány, hogy lesz szabvány a dokkolásra, és elterjedtek lesznek az olyan terminál-szerűségek ahova dokkolni lehet. Az tuti, hogy ezt egy Canonical nem fogja elérni, egy MS már talán. De persze ehhez az is kell, hogy értelmes "PC-s" teljesítmény férjen olcsón ilyen kis helyre, szóval nézzünk erre vissza úgy 20 év múlva szerintem. Azaz, előre is szaladtak az időben. Ha viszont már így előreszaladunk időben, arra tippelnék (szigorúan csak tipp...), hogy okafogyott lesz az egész, mert csak "felhő" lesz, azaz nem-marketing nyelven csak termináljaink lesznek amire bejelentkezel, akár zsebre rakható akár asztali legyen a kütyü, maga a lényeg valahol egy adatközpontban fut.

    Telefon funkcióra PC-szerű használat közben meg csakazértis ott headset, mert ugyan lehet hogy egyesek fújnak rá ma még (régen magára mobilra is fújtak), de a praktikum úgy is ellenhálatlan hosszú távon: szabad mind a két kezed, tudsz velük gépelni/egerészni/stb. Én nem tudom elképzelni, hogy nem lesz a kezében valamit a füléhez tartó ember retro látvány.

  • ddekany

    veterán

    Azon hogy a kampányban kért összegért megéri-e ilyen készüléket venni, nem érdemes lovagolni, mert ez nem erről szólt, hogy megéri-e maga a készülék, hanem hogy akarsz-e egy ilyen (talán) jövőbe mutató kísérleti terméket támogatni.

Új hozzászólás Aktív témák