Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz #40553216 #398 üzenetére

    Hát, egy windows desktopra készült alkalmazást eszembe nem jutna megpórbálni érintővel kezelni.
    Ahhoz nagyon apró minden. Pl. táblagépen is azért macera a netezés, mert nagyon apró linkekre kell tudni rányomni ujjal.

    Azzal, hogy van, aki a metrót úgy fogja fel, mint egy újabb szintre emelt "akadálymentesített", ultrahighcontrast változat, a 40"-os tévén 4-5 hatalmas gomb, mint pl. a skype, hát örülük neki, hogy valaki lát benne fantáziát. Mert szerencsére nekem nem kell ilyennel foglalkoznom. Engem igenis zavart, hogy ott van kétmillió pixel a képernyőn (FullHD ugyebár), és olyan alkalmazásokat kell rajta használnom, ami 20 éve 320x200-ban is szegényesnek hatott volna :DDD Szó sincs róla, hogy az agyoncsicsázott dolgokat keresném, de azért néhány menüpontnak örülnék, ha lenne.

    "hogy jobb oldalon jelenik meg, amit írsz és a találat bal oldalon. "
    Ezt én k***ra beszoptam. Tévén bohóckodtam annakidején, és nem vettem észre, hogy a kereséstől pontosan 1 méterre balra jelennek meg a találatok.
    Egyébkétn ezt már megváltoztatták, mostmár a keresés a keresőmező alatt jelenik meg. Aztán ez meg majd annak a néhány tucat win8 tablet használónak nem fog tetszenki, aki az érintőképernyőn pötyögve a keresés alól kézzel kitakarja a találatokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák