Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    válasz bernel #5862 üzenetére

    Biztos így van, ahogy mondod... De nem csak erre az egy kifogásotokra gondoltam a "sokat várással"!

    A furcsa az, hogy én a 90%-át nem tapasztalom azoknak a - szerintetek - hibáknak, amiket itt kifogásoltok. Január óta 6000 km-t mentem a Waze-zel, nem mintha nem találnék oda a munkahelyemre, vagy haza, de tetszik, hogy jelezhetem a jeleznivalókat a többieknek, és persze jó, hogy én is látom előre a veszélyeket, dugókat. Ha nem tetszik, amerre tervez, nem arra megyek. Ha nem szól, hogy dugó van, káromkodok (ez egyszer volt a négy hónap alatt). De ha nem lenne Waze őnav(g)ysága, akkor sem tudtam volna, hogy ne menjek az M3-ason, mert a nemrég szétbombázott autópályán újra muszáj volt lezárni két sávot - nem dicsekedtek vele a hírekben. :(
    És igen, mentem már a Waze-zel olyan helyeken is, ahol még életemben nem jártam, és igen, nagy segítség volt.
    Ha nem tetszene, nem használnám.

    Visszatérve a balra kanyarodásra, engem összesen két alkalommal irányított ilyen (az említett) helyre a Waze, azt is csak azután, hogy vagy 15-ször magamtól mentem arra. Én, ha valamit kifogásolnék, az inkább az lenne, hogy kevésszer javasol elkerülő utakat, bár lehet, tudja, hogy magamtól is megtalálom azokat. :B

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák