Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a Win7 nekem nagyon tetszik, és jól kihasználja a gépet.

    Egy középkategóriás laptopom van, gondoltam megpróbálom ezt a rendszert (eddig WinXp, majd később Vista futott rajta), de a Win7 mindegyiknek odaver. (igaz, 3 giga memóriát tettem alá, de volt már, aki 1 gigán is vígan használta)
    Csak pár programmal volt gondom a kompatibilitás miatt, de időközben kiadtak újabb verziókat, és ezek már támogatják a Win7-et teljes mértékben.

    A Linuxról...hát...nekem mondták már páran, hogy a Linux ilyen meg olyan jó, illetve annyira de annyira stabil rendszer, hogy nem lehet megfagyasztani...erre kérdeztem, milyen OP-rendszert használtok? Elkezdik: WinXP, Win7...na, mondom, ennyit a nagy Linuxotokról.
    Szóval kb sohasem fogja utolérni a Microsoft oprendszereit, és ez így is van jól. Nekem nagyon nem szimpatikus, de én erre csak azt mondom: "Én nyilván egy buta felhasználó vagyok, akinek túl bonyolult a Linux, így Windows-t használok!"

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

  • csabyka666

    addikt

    válasz D4rkAv3ng3r #8 üzenetére

    Van benne igazság.

    Nekem csak az nem tetszik - amint az írtam is - hogy miközben istenítik a Linuxot, "érdekes módon" ők sem azt használják, hanem Win-t. Max a merészebbek tesznek a gépre egy Linuxot, de mellette a Win ketyeg ugyanúgy. Majd ha csakis Linuxon él (azon netezik, játszik, dolgozik...vagy amit akar), akkor elfogadom a dolgot.

    Amúgy egy másik gondolat: ugyebár sokan jönnek azzal, hogy nem lehet kiakasztani a Linuxot, csak azt nem veszik figyelembe, hogy a programok nagy része Windows-ra íródik, így sokkal kevesebb jut az előbbire. Az lenne a szép, ha ki lehetne fagyasztani még így is. :)

    Na, ennyit Linuxos eszmefuttatásomról, mindenkinek saját dolga, mit használ.

    Mania: akkor más lenne a helyzet. :D

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák