Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz Apollyon #21 üzenetére

    Pont ezt próbálom magyarázni hogy a teljes net szűrése nem csak annyi hogy Jobb Klikk az "Internet" parancsikonon, majd "Monitoring as Admin" és ott a legördülő menüben a "Filter by TOR Network" aztán személyi számmal, lakcímmel és fényképpel megjelennek azok akik éppen használják. Ez után csak ismét jobb Klikk "Send to Police" és meg van oldva a gond, másnap mindenki börtönben.

    Sokan azt gondolják, hogy mint a filmekben, két kattintással fejtenek vissza 2048bites titkosítást, három másodperc alatt követnek vissza titkosított kommunikációt és hasonlók. Erre próbáltam reagálni hogy ezt azért nem így megy hogy "Most tiltunk XY titkosított kommunikációs csatornát".

    (#23) bambano:
    Nem tudom te merre laksz de én bármikor beülök egy netkávézóba, vagy plázában, rácuppanok egy Free WiFi-re és lőn. Sőt eddig sem kell mennem, csak végigsétálok az utcában és bármelyik titkosítatlan WiFi-t kihasználva "gonoszkodom". Legtöbbnek a router jelszava az Admin / Admin a 192.168.0.1 (vagy 1.1) IP címen.
    Az én net előfizetésemhez pedig mindig más IP dukál, mert DHCP-s. Ezt ugyan bírósági végzéssel a szolgáltató logjaiból ki lehet halászni hogy XY hónap/nap/év melyik volt nálam, de a jogi procedúra nem 2 perc (ismerősöm IP címes ügye már 5 éve folyik és "nincs közvetlen bizonyíték" az álláspont még mindig. Polgári per, mert egy céget támadott meg állítólag (amúgy nem ő volt)).

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák