- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hálózati / IP kamera
- Windows 8 / 8.1
- Alternatív kriptopénzek, altcoinok bányászata
- Audacity - hangszerkesztés
- Microsoft Office és Office 365 topic
- Linux kezdőknek
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Facebook és Messenger
- Új típusú árháborút hirdet az EV-piacon a BYD
Új hozzászólás Aktív témák
-
Geth
veterán
válasz
Biga123 #3751 üzenetére
Ó, láttunk már olyan "okos" TV-t, aminek a DLNA kliense frankón kezelte azokat a képeket, amiknek a felbontása a TV kijelző natív felbontása alatti volt, de nagyobb felbontású képeknél (ami nem nehéz, hiszen röpködnek a megapixelek):
- nem csinált semmit megtekintéskor
- kidobott a DLNA kliensből
- csontra fagyott a TVNamost ha ennyire tré a helyzet, és ezt a profil alapján tudja előre a DLNA server, tolhat a képen egy resize-t, ami persze pluszban őt terheli.
-
blakey
titán
válasz
Biga123 #3751 üzenetére
Nem is kell vitatkozni,. inkább nézz utána, hogy miért érdemes az eszköznek megfelelő profilt választani és akkor tudni fogod, hogy miért is lehet hiba.
*** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest