Új hozzászólás Aktív témák

  • hiperFizikus

    aktív tag

    Ni csak, mire akadtam ♥ Most épen elfoglalt vagyok, de valamelyikőtök próbálja már ki ezt a vonalat is helyetem, közérdek !

    Vagyis a ChatGPT hajlandó olyan weboldalt csinálni, amiben elsősorban nincsenek JavaScript kódok .

    :)

    chatgpt/
    ->
    Hozz létre nekem egy személyes weboldalt, mindezt egy fájlban. Előbb tegyél fel nekem három kérdést bármiről, amiről csak tudni szeretnél.

    ChatGPT
    Rendben, készséggel segítek a személyes weboldalad létrehozásában! Ahhoz, hogy megfelelően testreszabott weboldalt készíthessek neked, először néhány kérdést fel kell tennem:
    Milyen célból szeretnéd létrehozni a weboldalt? (pl. blogolás, portfólió, üzleti cél, személyes napló stb.)

    Milyen stílusú és hangulatú weboldalt képzeltél el? (pl. modern, minimalista, színes, professzionális, barátságos stb.)

    Milyen tartalmakat szeretnél megjeleníteni a weboldalon? (pl. rólad szóló információk, blogbejegyzések, projektjeid, fényképek, elérhetőségek stb.)

    Válaszaid alapján elkészítem a weboldal vázlatát, és megadom a fájlt, amelyet felhasználhatsz.
    /chatgpt

    :F

    [ Szerkesztve ]

    A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !

Új hozzászólás Aktív témák