Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    válasz 30z.Samu #154262 üzenetére

    Pár hete mikor rendeltem a Cosmic Red kontrollert meg egy játékot én is meglepődtem, mert volt a csomagban egy papír, sárga fekete szegéllyel amiben felhívták a figyelmemet arra, hogy az üzletben felbontották a játékot biztonsági okokra hivatkozva (lemez lopás, stb.), ezért nincs rajta a gyári csomagolás. És valóban csak be volt zsugorozva egy sima fóliával. Az érdekes csak az, hogy ez egy digitális példány volt. Persze annak a kódját is el lehet lopni. A Cosmic Red konti kerek záró fóliája szintén össze volt gyűrve, az is ki lett már előttem bontva. Furcsa volt, de működött minden így elengedtem, de azért ez a levél így nem tetszett. Bele volt írva, hogy ha ez így nem felel meg elállhatok. Köszi. Szerintem ezt a kiküldés előtt kellene közölni, hogy így járnának el és akkor majd eldöntöm rendelek-e. Így még nem jártam sehol, pedig rendelgetek innen-onnan. No mindegy.

    Mostaninál meg az Avatar-t várom Steelbook-al, azt is különszedték, a játékot email szerint átadták a Foxpostnak szombaton, értesítés még nem jött tőlük. Türelemmel várok, mert tudom, hogy ilyenkor belassul minden. A Steelbook meg most már nyers. Írják, a terméklapon, hogy a készlet erejéig, viszont nekem már volt félretéve státusz, most meg nyers, de hát csak megjön majd ez is.

Új hozzászólás Aktív témák