Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz Mágus2 #178599 üzenetére

    A4 B7 1.8T BFB

    Minap előztem volna egy tötymörgő kamiont, visszaváltottam 4-ből 3-ba, padlótól messze voltam, erre 3000-nél mintha megállt volna a fordulat és alig gyorsult, mintha lekapcsolt volna a turbó... Beértem melóhelyre, laptop elő, VCDS rá, motorvezérlő túltöltést írt. Szerelőhöz nem jutottam el vele még, azóta csak hazajöttem a kocsival, kitörölni nem töröltem a hibakódot, de hazafelé, mintha egy fokkal jobb lett volna, viszont nem volt olyan, mint előtte. Egyik ismerős azt mondta, hogy túltöltésnél főleg szenzor probléma lehet. A dobott hibakód alapján a Ross-Tech írta is, mint lehetséges opció. Jól sejtem, hogy ez a szenzor az intercooler motoroldali felén van? Kivenni megtakarítani elég, aztán hiba törlés és próba újra? :R

    Na meg egy általános kérdés: szeretnék venni vezeték nélküli (BT vagy Wifi mindegy) egyszerű OBD2-es olvasót, annyit szeretnék elérni, hogy telefonon lássam az olajhőmérsékletet, mert az átalakító szett, ami tudna az órára ilyesmit írni, az bizony 80k+. Mik az ajánlott eszközök? Nyilván jó lenne minél olcsóbban, de inkább fizetek többet egy megbízható eszközért. Kínai rendelés is opció.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák