Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cerebellum87

    csendes tag

    Sziasztok,

    Olyan apró kellemetlenségekkel fordulok hozzátok, amivel még nem találkoztam eleddig.Beléptem az Outlook 2007 felhasználók táborába, de sajnos két dolog is felütötte a fejét a használat közben.

    1.) 3 fiókot konfiguráltam be, egy Gmailest, egy T-Online-ost, és egy Freemailest. Hogy ne legyen gond a küldéssel sehol sem (laptopról van szó), a Gmailes SMTP szerver van minden fiókhoz belőve. Eddig nem okozott gondot, hogy ha a Feladónál kiválasztom mondjuk a T-Online-os fiókot, máshol is úgy tűnjön, hogy a T-Onlineos címem volt a feladó. Itt sajnos ez nem így működik, állíthatok bármit, feladóként minduntalan a Gmailes fiókomat tünteti fel. Mitől lehet ez?

    2.) Két gépen is ez a kliens (multifunkciós izé :D) van telepítve, és időről időre induláskor "a program legutolsó bezárása szabálytalan volt,adatfájlok ellenőrzése..." process iramodik meg, ami különösebb hátrányt nem eredményez, de elég idegesítő...

    Kérlek írjatok, ha tudtok megoldást nekem valamelyikre ;)

    Üdv. és Köszi!

  • Cerebellum87

    csendes tag

    válasz Gabás #1191 üzenetére

    Szia,

    Köszönöm a válaszokat! Igazából az első kérdéssel kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy eddig nem igazán volt gond az, ha mindenhova ugyanazt az SMTP-t használtam, ezért gondoltam hogy így is menni fog. A furcsa az, hogy T-online-ost használva pl.: Freemailes fiók esetén ahol nincs saját SMTP szerver nincs semmi gond, feladónál kiválasztom hogy Freemail, és a Freemailes címem jelenik meg feladóként :)

    A második kopogószellem, nemhogy nem szoktam nyitva hagyni leállításkor a programokat, még túlzottan óvatos is vagyok ezügyben, nem tudom miért nem szeret :)

    Üdv.
    Cereb

Új hozzászólás Aktív témák