Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    addikt

    válasz Dwatti #17712 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ! Megvan a "probléma" oka :) Mivel ez az első okosórám, ezért nem is merem a lehetőségeket és a beállításokat, még csak most próbálok ismerkedni velük, na és mint kiderült, este 10-től reggel 8-ig alapértelmezett beállítás szerint, ez a funkció ki van kapcsolva, ami persze állítható de ez az alap, én pedig éjszakás voltam, és mint írtam azt tapasztaltam, hogy egyik percről a másikra nem ébredt fel az óra, ami ezek szerint 22 órától jelentkezett :)
    A lényeg, hogy működik, viszont közben az alvásfigyelésre vonatkozóan is lenne kérdésem. Ennek a bekapcsolásához nem tartozik opció az órán, de a páromnál működik, annak ellenére, hogy nála sincs ilyen kapcsoló, persze az opció ott van nálam is csak nem mér semmit. Mivel éjszakás voltam és reggel feküdtem le aludni, kimondottan kíváncsi lettem volna rá, hogy miként monitorozza az alvásomat az óra, de nem mért semmit. Na most itt is az jutott eszembe, hogy lehet, hogy csak előre meghatározott időtartományban méri ezt, viszont nem találtam meg, hogy hánytól hányig, és a módosítási lehetőséget sem. A telefonon a H Band applikáció fut az órához. Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák