Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Shkiz0 #30490 üzenetére

    "Amennyiben erős lesz RT meg minden csoda funkció nélkül a 3xxx széria akkor a 2080Ti ára persze nyomni fogja le mindennek az árát, de úgy gondolom nem olyan mértékben, mint azt sokan várják. (magyarul nem hiszem, hogy a 2080Ti fog menni 2070S árban, hanem a Ti és az alatta következő 2080S között fog eltűnni az eddigi nagy űr, és kb 230-250K körül majd beáll a TI, 200-220 körül a 2080S és így tovább."

    Ajanlom olvasd el, hogy paran milyen itthoni/EU arakat neztek 160-170-180k. Szoval nem.

    "Nyilván ez még csökkenhet sok minden függ a független tesztek kimeneteléről. Félre ne érts egyet értünk, hogy lesz árcsökkenés, de amit te linkeltél azt irreálisnak tartom még ha RT nélkül is erősek lesznek az új kártyák."

    Semmi irrealis nincs benne. Lasd elobbi. Szerinted azokat az arakat amiket mutattam kitalaltak? Nem, ez a realis ar ertuk. Ennyit adnak erte a vilag masik felen is. Ez a lehuzos eladas csak nalunk jellemzo, de szerencsere vannak kivetelek es korrekt eladok.

    "Rugaszkodj már el a külföldi dolgoktól, értem én hogy nekünk ez nem probléma de hidd el tényleg rég ebbe vagyok és az átlag ember nem fog neked külföldről vásárolni ilyesmit."

    Miert tennem?! Mint mondtam engem meg ez nem erdekel. Szabad vilag piac van. Egy kemenyen usd alapu termekrol beszelunk, nem pedig lokalis kenyer arakrol. Globalis ara van, akar uj, akar hasznalt. Ha valaki az itthoni nyereszkedok gyurujueben akar vasarolni az elegge ostoba szemlelet, de attol meg az arak ilyenek. Erdekes amikor a draga eladasi arra hivatkozik valaki amikor eladni akar, akkor egybol az ebay jon elo, hogy ott annyiba kerul. Most meg mondom az ebay arakat es le vagyok hurrogva. Ez undorito nyereszkedes. De sebaj, tobb marad nekunk, ahogy mondtam es csak rohogok az itthoni arakon. Mint peldaul a Xeon prociknal. Kinaban lapatoljak oket apro penzert, itthon meg x2-3-4-5 aron adjak. Vicc!

    "Ez itthon még baromi soknak számít, konkrétan 2-3 havi fizetés úgy hogy mellette élni is tudj."

    Igen es ha tovabb olvasod a mondatot ott vannak a pledak. Szoval ez melle ment es a tobbi resze irrelevans a szamomra, igy nem is valaszolok ra.

    "Úgy értem, mi itt egy szűk réteg vagyunk. Hiába a jó teljesítmény, és hozzá az előző generációhoz csökkentett árak, sokaknak ez már ingerküszöbön felül lesz, mások meg már lehet konzolba gondolkoznak."
    Megint csak elozo peldak: uj: 3050/3060, hasznalt: 1660/2060/1060/1070/1080. Ennyi.

    "Szóval egyet értek én veled, hogy lesz csökkenés, de fixen hiszem, hogy nem lesz itt 100K-s 2080/2080S"
    Ok, most mondtak, hogy 2080Ti van 160-170-180k-ert :D Azok amugy iranyarak voltak. Amibol a felso resz mar alakul es nyomja lefele a tobbit. Cafold meg.

    Nah, mindegy. Erre nincs tobb idom. Mindenki azt vesz amit akar. De a tenyek, tenyek maradnak.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák