Új hozzászólás Aktív témák

  • do3om

    addikt

    El lehetne adni az új karikat úgy ahogy régen sok-sok éve, amikor még én is megvettem.
    Játékokkal ami igénylik az új karit, és cserében adnak is valamit.
    Emlékszem a Quake3, DOOM3, Far-Cray miatt meg a F.E.A.R. miatt cserélgettem a karikat mert ami akkor volt azokon csak zakatolva ment. Le kellet venni a minőséget, és akkoriban ez jelentet is valami, nem úgy mint most, leveszed aztán azt sem látod mit állítottál, csak a min. meg a max. között van érdemi különbség. Így ha valami lassú visszább veszel, cserébe gyorsabb lesz de ugyan olyan szép. így nem ösztönöz vásárlásra.
    Bezzeg ha kijönne valami ami maxon csak döcögne de igen állejtős grafikával, le kéne venned a minőséget ami számítana is mennének karit venni.
    De mostanában nincs meg az az ösztönző különbség, hátha a konzolok hoznak majd valamit (ami persze 1-2év után újra csak inkább hátráltatja majd a pc-t)
    Kellenének direkt PC-s játékcímek. Mint régen, amik kifektették a legjobb vga-kat is. Otthon meg ámultál a 10-15 FPS-el (volt nekem 5-6-is-doom 3 apha) menő VGA mellet amin már csak azért is maxra húztad garafikát hogy megnézd mi lehetne. Aztán ment a gyűjtés új alkatrészekre.

    Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

Új hozzászólás Aktív témák