Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TCr

    veterán

    válasz gyiku #2403 üzenetére

    Ugyan úgy nem szereti a mellébeszélést, mint ahogy én sem.

    https://flickr.com/photos/norbertkassai/

  • explorer68

    tag

    válasz gyiku #2403 üzenetére

    Nincs semmi baj Dictator barátunkkal csak elég volt neki a 10 év börtön, ahol csak upc-t lehet enni!!! Nekem is elegem van/volt belôlük! Egy pökhendi rohadt banda!!! Akkor is átmentem volna a DIGI-hez ha csak ugyan azt adta volna, mint a upc csak fele pénzért CSAK azért hogy alájuk tegyek!!! Dictator-t ez bassza fel, hogy "mitoménhonnanirkálók" ezt nem érzik át vagy vakok meglátni mit csinált velünk a upc itt a 29-es körzetben eddig.
    Ugye mi a upc-n belül mindig is a legalja voltunk NEM ÁTLAG UPC FELHASZNÁLÓK csak akikbe a lábát törli a upc.
    Soha semmi méltányos engedményt/gesztust nem tettek felénk csak csináltak a honlapjukon egy táblát 29-ES KÖRZET jobbra el, ti nem vagytok méltóak semmire! Leszedték a nagy zsét (12ezer/hó NET+TEL+TV) és kaptál érte egy 8/0.8-as netet amikor máshol dúlt a digitális forradalom, de nekünk muszáj volt ennyivel beérnünk és örülhetünk, hogy ez is volt! Nem mondom stabil volt nem volt vele gond, legalábbis nekem! Egy börtönben éltünk eddig és engem is idegesít, ha a börtönôröm talpát nyalja valaki. Úgyhogy elég a UPC fényezésbôl szabadság elvtársak! :) Mindenki annyit perkál a köcsög upc-nek a megkeresett pénzébôl amennyit akar PÉNZELJÉTEK csak ôket, de aki nem ebben a körzetben szocializálódott az itt ne dumáljon megkérem szépen, mert elgurul nálam a gyógyszer és akkor lesz nemulass!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés