Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laacika79

    kezdő

    válasz sityupityu #82177 üzenetére

    "rövidebb szíj a végsebesség rovására megy."

    Na igen mint most nekem bár igy is elértem a 90km/h pedig a hátsó variátortárcsánál a kuplungnál még 8mm kellene oldalanként hogy kiérjen a legnagyobb átmérőhöz annyira kicsi lett a szíj,igaz ez nem is annyira a végsebesség rovására hanem az indulási nyomaték rovására megy.(de még az első tárcsán tudott volna nagyobb átmérőn mozogni ha lett volna szíjhossz)
    Na most az a legérdekesebb az egészbe hogy tényleg ahogy írod ahány gyártó annyi méret,ez besza.ás számomra.
    Előveszek 2db szíjat ami 755 ös mindkettő,van egy hosszába kettévágott mérőszalag szalagom,profin lehet vele mérni!!
    Az egyik 755 helyett 740 a másik meg 765 :W
    A mocimra a 765 pontosan jó de most rendeltem újat és fogalmam sincs hogy jó lesz-e,abban bizok hogy a nagy nevű gyártók csak azt irják rá amilyen hosszú mint pl malossi,pollini,athena stb...Narakunál nem tudom.
    Szerintem csak az a biztos ha valaki viszi a régi szíjat és összehasonlitja vagy megméreti pontosan ha van rá lehetőség.

    Még karburáláai nehézségekkel küszködök de ha egyszer patent lesz minden úgy érzem hogy kb 12 lovas lesz és 100 lesz a vége.
    Árban 280 nál tartok (vételár nélkül) amit álmomban sem gondoltam,sok a használt cucc és még így is ennyi.Használt Stage6 kipu,2000km es Airsal henger amibe új dugót tettem,szinte új de kéz alól 21 es Dellorto stb stb,egy kis festék egy kis szórógitt vagy 15db alkatrész szintereztetve kb ennyi.
    Mindent én csináltam magamnak :) akkor mi van ha ezt mind csináltatom :F
    Ezt csak azért irtam le hogy ha valami magamfajta hü.lye :B idetévedne és olvassa ezt akkor mégis tudja mire számithat.

    Ui:Lassan itt a jó idő,mocikra fel :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák