Új hozzászólás Aktív témák

  • setup

    tag

    válasz b_g_v2 #89727 üzenetére

    A fekvő Minarelli nekem is megy ennyit, hasonlóan is kezdtem, csak én már végig csináltam pár telet is (balesetmentesen) és az utolsó olyan szituban, amikor nagyon meleg volt a pite megfogadtam, hogy még egy telet nem csinálok végig pici kerékkel. Aztán egész nyáron ment a "dög meleg van, hej ráérünk arra még" most meg már lépni kéne mert télen nem nagyon lesz kínálat. 4T-be viszont beleteszik az átok elektronikát, ami nem engedi még 50 fölé sem, ergo hiába próbálom ki, zsákbamacskát veszek ez az egyik, a másik meg hogy mindenki azt mondja örülhetek, ha 60-at megy. De az meg pláne nagyon nem mindegy, hogy 60-at megy vagy 50-et. Viszont ha megy, ha nem, télen amikor fagy van reggel nem megyek nyélen most sem, a 2T-vel sem és akkor előzgetnek és egyre vacakabb az út a szélén.
    A másik irányba van egy gömbtükrös kereszteződés és hát para, hogy megölnek. Én belátom, csak a többi tudod... Ma reggel is megyek. Főút nekem jobbra kanyarodik én balra mennék, idexelek a felezőtől 1 méterre a saját sávomban a kanyar felé közeledve. Szemből jobbról érkezik egy nő, kanyarodik együtt a főúttal, tehát nem indexel, de bele az én sávomba, így kvázi jön velem szemben. Látja, hogy jövök szemből lelassít még a kanyarban, de úgy megijed tőlem, hogy majdnem megáll, aztán odaérek és kiszól nekem, hogy baromarc :F én meg mutatom neki a felezőt, de látszott rajta, hogy fogalma sincs hol van a sávja és én vagyok a baromarc, mert robogóval nem az út szélén megyek forgalmi helyzettől függetlenül. Ha a szélén megyek akkor hiába indexelek, mert akkor meg az Audista gyökér ha megelőzni nem tud is bejön mellém , mert akkor 2 méterrel előrébb van és nem enged kanyarodni. Szóval nem azzal van a baj, hogy nem lehet motorozni, hanem, hogy mindenki meg akar ölni. :)

Új hozzászólás Aktív témák