Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz Den #58716 üzenetére

    Billentyűzetet vittem már vissza a 14 napos elállási joggal. Neten rendelt, személyesen átvett.
    Mondjuk hibái is voltak, meg nem lapos billentyűzet volt, mert mindenhol az angol volt képen lapos billentyűkkel, mire kiderült, hogy a magyaron magasak és a betűk sem olyan szépek, pedig ugyanarról a termékről volt szó.

    De a bosszantó az volt, hogy oda kellett visszavinnem, ahol kézhez kaptam, de a pénzt ott nem adták vissza, mivel a boltnak is volt 8 napja, hogy "visszautalja" a pénzt. Tehát visszavittem abba a boltjukba, ahonnan elhoztam, de a pénzt 8 nappal később a másik boltban vehettem át személyesen.
    Ezt is a törvény írja elő, tehát a kereskedőnek is vannak jogai és sajnos éltek is vele. Gariban is visszavihettem volna és a termék egyértelműen nem felelt meg a leírásnak és gyártási - szépség - hibás is volt.

    A 3 napos visszavitelt meg anno a Karácsonyi ajándékozások után vezették be, de nem Karácsonyra, mert olyankor a legtöbb kereskedő több napot hagyott, hogy a "nem tetsző" ajándékokat vissza lehessen vinni, vagy a túl kicsi gatyát nagyobbra cserélni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák