Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz SzlobiG #34124 üzenetére

    A tavalyi reccsig, 2 éven és ~10000 budapesti km-en át hibátlanul bírta. Ilyen szempontból nem mondanám, hogy nem volt vele szerencsém, de most valóban rá(m)jár a rúd.:( Runner tippje igaz lehet: amikor raktam fel, feszült kicsit, szóval igazgatni kellett, mire jónak tűnt. De utána meghúztam a tartócsavarokat rendesen, abban nincs hiba. (A konzol alja fent is maradt, mint a parancsolat.:DDD) Ellenben a dob és a cső összekötő csőbilincse nem volt meghúzva rendesen! Erre tisztán emlékszem, mert szenvedtem vele, hogy miafax? (Be van rohadva a csavar.) A dobot kézzel el lehetett forgatni a csövön. Úgy is vettem le most is az edzőteremnél, szerszám nélkül...

    Amúgy ezután, ha vki azt mondja, hogy a 4Road hangos, körberöhögöm.:DD Dob nélkül, na az a hangos... B*zmegkategóriás volt kiállni a mélygarázsból, mert kellett a fordulat az emelkedőn, ráadásul visszhangzott, mint a fene.;] Kibírtam a hazautat, de kicsit cseng még a fülem. Mondjuk voltam koncerten, ahol ez több napig megmaradt, szóval vannak fokozatok. Füldugó nem ártott volna oda se, meg ide se, meg úgy általában a motorosoknak szokták ajánlani a nagy szélzaj miatt, nem véletlenül. Még egy Schuberth sisak is hangos nagy tempónál, pedig az aztán a hangszigeteltség egyik csúcsa.:R

    Annak viszont kifejezetten örülök, hogy a Sün lefordult jobbra az Astoriánál, mert erre már rámozdulhatott volna, hogy ezmiez...? (Már láttam a lelki szemeim előtt, hogy magyarázom, hogy épp most tört el a kipu, itt van a csomagtartóban, megyek hazafelé...:DDD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák