Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    Na, csináltam egy sebesség tesztet egyenes úton meg a hegyre feljövetel.
    Azt most le kell szögeznem, hogy felfele jövet a hegyre lazán elhúzott mellettem egy Jog feliratú kisebb robogó, már a külsőre kisebb. A Jog, Yamaha igaz:F
    Felfele jövet az enyém 32km/h és 38km/h között jött, a 38km/h már nyelezve GPS szerint, szánalom :W
    Teljesen egyenes szakaszon 57km/h volt a legnagyobb sebesség, robogó órája szerint majdnem 70.... :O Persze ennél a sebességnél már nem éreztem magam biztonságosan. :U

    Csináltam két videót, egyet a ma első beindítás után a második videó meg már a megjáratás/erőltetés után, füst már nincs utána, ami eddig volt a feljövetel után.

    Az első videó(mai első beindítás után), itt ha megnézitek illetve hallgatjátok van valami kis zizegés, rezonálás 0:06nál... eddig nem volt, mi lehet:F

    A második videó használat után.Amit észrevettem, hogy a gázkart majdnem a negyedéig kell tekernem, hogy a kerék meginduljon, de ez a videón hallható is, hogy már húzom de később reagál.

    Első elindulás után is az volt, hogy jött egy kanyar, visszavettem a sebességet - kanyarodtam majd gázkart elkezdtem tekerni, alig reagált, majd rántott egy nagyot, ezt egyszer csinálta de ez sem normális szerintem.

    Őszintén, rohadtul nem vagyok megelégedve :W
    Bár csak lenne egy másik robogó amit ki tudnék próbálni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák