Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz akos3 #12229 üzenetére

    Eszemnél :D . Válság van, ezt érzik is, mindenki szabadulna a motorjától, jó nyomott áron :K . Majd nézd meg januárban-februárban, kissé nyomott árak lesznek (vagyis remélem), aki hirdet még, az reméli hogy elviszik a motorját :K . De megemlíteném hogy kb. két-másfél hete benéztem az itt hirdető kereskedőhöz (Nyíregyen az SZTK-val szemben) és ha most veszek tőle robit, akkor kapok ú aksit bele és még 15-20k-t enged is (motortól függ) :N . A kis Jawa-t meg míg elvitték, hát az egy külön sztori, de talán abból is kiderül hogy mennyire nincs pénze a népnek, mikor egy kínai kerékpár árát sajnálják érte :U ! Végül a 3. telefonáló vitte, de az is Romániából jött érte, de szegény motorka nem igazán akart menni, alapjáratot ilyen hidegben úgy élte meg mint egy lelki traumát, vagy inkább egy infarktust :B . Tehát majd rájössz hogy 100k körül ajánlatokat kapsz majd érte, a kereskedő meg most tél felé közeledve megajándékoz majd egy "szép" 80-90k-s ajánlattal (mert ő se tudja eladni, max. csillogóra vaxolja és kirakja a kirakta hogy ha betéved egy hülye gyerek a pénzes apjával, akkor rásózza 150k-ért, mert hát az apu R6-jára annyi a kipufrendszer és a hülye gyereke ennyit megérdemel), és már köze nem lesz a nyáron említett 100-120k-hoz :Y . Nekem is jött anno 70-75k-s ajánlat az Mz-re, és kedves f@szparszt úr azt mondta hogy ha elszállítom hozzá akkor még 76k-t is ad, na mondom jól van, akkor marad a motor :P . De még örülhet az ember hogy nem milliókat bukik rajta :K . Na, mindegy is, ez csak az én véleményem, nézegetem tovább a hirdetéseket és ha úgy alakul akkor tavasz elején beruházok egy kis ketyerére :B .

    LeoVince: Jelenleg a kereskedők a körlámpás SR-t nyári áron 150-170k körül számolják, az Aerox-ot pedig 180-200k-ért ;) . Annyira még nem alacsonyak az árak ahogy te gondolod, de ami igazán jó annak meg is kérik az árát, vagyis meg is szeretnék kérni, mert nagyon nehezen tudják eladni, bármilyen motorról legyen szó :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák