- Windows 11
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Háborog az Apple az iPhone-ra írt első pornóapp miatt
- Hálózati / IP kamera
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Facebook és Messenger
- Microsoft Excel topic
- PR-Telecom
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
-
IT café
Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Freeman007
senior tag
válasz Emperor_ #47717 üzenetére
Köszönöm
(#47720) Frawly Köszönöm neked is a választ. HDD után mindenképp gyorsabb lesz, ha korszerűbb gép lenne tudna 5 mp-cel többet? nabumm
Lesz mellette nagyobb kapacitású HDD, meg rendszervinyónak amúgy sem szeretnék túl nagyot, emiatt és a gari miatt költenék annyit amennyit. Igen, feltehetőleg nem használnám ki, de nyugodt lehetek 10 évig."A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."
-
Freeman007
senior tag
válasz Raymond #47714 üzenetére
Szerintem had én döntsem el hogy mire mennyit költök ( ha megéri, ha nem), a kérdésre válaszolj légyszives, már amennyiben tudsz építő jelleggel hozzászólni.
"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."
-
Freeman007
senior tag
válasz Raymond #47712 üzenetére
Találtam egy eladó winyot, majdnem 10 év garival - ezért a kérdés. Csak a gari miatt venném ezt a winyot
"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."
-
Freeman007
senior tag
Sziasztok.
Az alábbi kérdésben szeretnék segítséget kérni:
A kinézett winyó: Samsung 850 PRO SATA III 2.5 inch 256 GB MZ-7KE256BW
Alaplap: Gigabyte G41M-ES2L (rev számot most nem tudok mondani)Kérdés: kompatibilis-e, illetve rendszervinyónak használva mennyire ajánlott?
Köszi előre is."A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Milyen SSD-t vegyek?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest