Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    Üdv mindenkinek,ssd-t szeretnék vásárolni.Szükségem lenne tanácsokra,milyen lenne a számomra megfelelő.

    Konfigom:
    Táp: Be quiet! - 400W System Power 7 - BN142,
    Alaplap:ASUS P8Z77-V LX2,
    Processzor:Intel i5 3570K@4,6 GHz,
    Memória:2x2GB Geil Evo One 2200MHz,
    HDD:SAMSUNG HD252HJ (250 GB, 7200 RPM, SATA-II),
    USB: WD Caviar Green 2TB WDC WD20EARX-00PASB0,
    ODD:SAMSUNG TSSTcorp CDDVDW SH-S223B
    Ház: Zalman Z9 Plus

    60-128 gigás érdekelne max 24k-ig
    Win7 Ultimate 64Bit menne rá(később esetleg win8 vagy majd frissebb windows verzió),pár program(Office,tesztprogramok pl. prime,linx,rendszerkarbantartó program, x264 encoder,driverek,1-2 játék néha)
    Ha játéknál nem igen jön ki az ssd előnye,akkor inkább kisebbet vennék,jelenleg is ~50GB-os rendszerpartíciót használok,adattárolásra és játékoknak ez esetben vennék egy 1 terás HDDt.

    x264 hd tömörítés esetleg ezen menne,de lehet inkább a hdd-n,hogy ne legyen folyton újraírva az adat.
    Jó lenne minél magasabb írási,olvasási teljesítmény(400MB-tól felfelé). Sata3 csatira menne,tehát sata3-ast preferálnám.Hosszú élettartam,megbízhatóság és ugye a gyorsaság lenne a szempont.
    Hibás termék árának levásárlása miatt egy konkrét bolt árukészletéből tudnék válogatni,ez [itt] elérhető.

    Melyek a megbízhatóbb jobb márkák?
    A V300-as kingmaxokat nézegettem,illetve a samsung 840 evo-t
    Silicon Power-t kizárnám,az pendrive-ban is csalódást okozott,nem szeretném,hogy pár hónap után cserélni kelljen,kuka legyen a vége,

    Jah,beépítő tálca van a házamban elméletileg.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Barrow Direct Die Block(Új) https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/barrow-direct-die-block-fuer-intel-12-13-14-gen-cpu/2825566427-225-8779?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Új hozzászólás Aktív témák