Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Borisz76 #26720 üzenetére

    Köszi szépen ! Már egyszer elolvastam amikor neki indultam ,hogy Nast veszek de rájöttem,hogy felesleges lenne annyit belefektetni .. Akkor inkább Onedrive felhő tárhelyet vettem inkább. De most újra elgondolkodtam rajta mondjuk én egy Wifis Routerban gondolkodtam mert állítólag tudják már ezt a funkciót. De aztán sajnos a Router csoportban leszavaztak 2.1 arányba .hogy amire nekem kell azt nem fogja tudni normálisan. Rá akartam kötni egy külső vinyót és azt akartam elérni itthon apple tv vel és ipaddal iphonenal ha kell samsung tv vel. és ami a lényeg hogy esetlge más városból is vagy országból szóval távolról elérhető legyen.Meg mondjuk Backup mentést a Mac minimről . Erre nem tudtak nekem választ adni ,hogy biztosan tudják e a Asus -ok . Mondjuk egy 50 ezres új ami Wifi 6 is tud már pld. Ezért ajánlották a Nast de régebben a 218+ alatt(Most is 100 ezer plusz vinyó) azt írták,hogy ne vegye meg az ember ,mert csak az tud nagy felbontású filmeket transzkodólni normálisan. Erre Biro Peti írja ,hogy simán megy minden vele a 4 K film is simán ment a tv-re és neki 118-as van elvileg a mostani legkisebb ami nekem is elég lenne egy lemezes nincsen semmi olyan adatom amit 2 lemezessel menteni kellene nehogy elvesszen. Apropó vinyó : Miért kell Nasos vinyó bele? Van jó pár WD is meg Toshiba vinyóm is itthon azok mivel rosszabbak mint egy WD Red Nas vinyó?

Új hozzászólás Aktív témák