Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz kabar #11356 üzenetére

    Egyetértek Veled -- de nem véletlenül írtam a "nem feltétlenül"-t.

    Tudom, hogy vannak használható, sőt, kifejezetten jó típusok is -- kérdés persze, hogy mennyire korlátozzák le őket.

    Én eddig két szolgáltatói dobozt voltam/vagyok kénytelen elviselni, egy matávos Zyxelt és a UPC Technicolorját.

    A Zyxelnél sajnos az első benyomás eleve rosszra sikeredett, és nem a doboz hibájából. A szolgáltató ugyanis elfelejtette aktiválni a szolgáltatást rajta, majd napokba telt, amíg végre pótolta ezt és lett telefon. Ezen egység fő hibája az, hogy irdatlanul melegszik, tényleg hihetetlen mértékben. Viszont már meg is nyugtattak, hogy AMIKOR majd ettől hamarosan el is romlik, más típusra cserélik. A wifije olyan,amilyen, szerencsére nem kell nagyobb igényeket kielégítenie, pont a kis ház közepén lakik, működik.

    A Technicolor viszont sajnos szükségessé teszi egy másodegység használatát, annyira ki van herélve. A wifi harmatgyenge és instabil, a firmware olyan lyukacsos, mint egy ementáli. Nem lehet például DHCP-t címezni, eszi-nesz-eszi-nem kap mást. Ez tényleg katasztrofális.

    Üdv: MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák