Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz nutella1 #119783 üzenetére

    Most majdnem lenyomtam a rendelés gombot erre a monitorra Acer CB272U 27" 1440p 75Hz csak közben még olvasgattam a neten leginkább a redditen és ott azt írta valaki azért nem jó a 75Hz pláne free syncel mert szűk a Hz tartománya 48_75Hz és ha 48 alá esik az fps ugyan úgy szakadozottá válik a kép de ha 144Hz a monitor akkor tud több képkockához nyúlni így valami olyat írt,hogy felnyomja 94 képkockára valamit össze von és nem szakadozik a kép ilyesmit olvastam mert,hogy 48Hz-144Hz tágabb tartomány. Lehet arra gondolt ha érkeznek a későbbi képkockák több érkezik mint 75Hz-nál és azok össze adódnak a kevesebbhez és így lessz simább a kép. Más meg azt írta inkább legyen stabil 75fps mint nagy ingadozások. Én már nem értem ezt az egész témát 75Hz egyiknek szar meg kevés csak a 144Hz a másiknak meg tökéletes. Nem multizok párszor próbáltam de nem az én világom csak a singleplayert szeretem viszont szép grafikával high de nem kell ultra high a gépem meg ott van a profilomon aránylag jó gép amúgy 60Hz monitorom van igaz itt nincs free sync itt nem tudom,hogy milyen tartomány van 30-60Hz vagy franc tudja képszakadást nem észleltem. Viszont úgy se akarok járni megrendelem a monitort plusz 11EFt kalibrálás+pixelgarancia ok vissza küldöm ha gáz van de bukom a 11EFt-ot és most nincs felesleges pénzem.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák