Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    1. Mennyi a keret?
    ~ 25k

    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    Egérből a használtat inkább kerülném, az ebay-t meg a szállítási idők miatt nem kedvelem.

    3. Mire használnád az egeret?
    FPS/RPG/böngészés

    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?
    Elég retardált módon :DDD bal gomb palm, jobb gomb ~claw. Kb 19/10 szóval a medium teteje, large alja.

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Nemrég átszoktam a 800DPI-re, szóval Windowsban és játékokban is annyi.

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Lehetőleg se a görgő, se a kapcsolók ne arról legyenek híresek, hogy pár hónap alatt bedobhatják. Vagy amennyiben muszáj szétszedegetni, legyen olyan, amit szerelgetős kollégák gond nélkül tudnak javítani.
    Továbbá lehetőleg ne legyenek vele késleltetési problémák (nem vagyok pro, de legalább akkor nem az egeret okolom, ha sz*r vagyok). Ja és örülnék, ha valahol azon a határon lenne, amikor még technológiailag top, de nem én vagyok a pioneer közönség része, ha megveszem. (Mint ahogy az történt a Gladiussal.)

    Az eddigi kiszemeltek:
    - Roccat Kone EMP (Nem sok infót találtam róla azon túl, hogy "jó". Formára tetszik.)
    - SS Rival 310 (Bár vzaza eléggé elbizonytalanított.)
    - Logitech G403
    - Zowie EC2-A (Viszont abból a fehér szimpatikusabb a puhább gombjaival, abból meg iponon 16,7%-os a meghibásodási arány jelenleg. :Y Nem tudom ez azért van-e, mert niche termék vagy valami komoly gondja van a fehér szériának.)
    - Zowie FK1+ (Bár mivel ez szimmetrikus, félek, hogy esetleg a jobb oldalsó gombok zavarnának.)
    - Razer DeathAdder Elite Destiny 2 (Nem a játék miatt, hanem mert szép. :DDD Illetve sima Elite nincs a boltban, ahol néztem. Mindenesetre a Habu óta ehhez a formához vagyok szokva, szóval ideális utódja lehetne a Gladiusnak. Gondolom.)

Új hozzászólás Aktív témák