Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz g@bo #55500 üzenetére

    Miért ne lenne? Pl. a GA-78LMT-USB3 (rev. 5.0) -ban is van. Bár ezek a lapok nem igazán FX alá valók.

    (#55501) skodasuperb
    Szívesen!
    A tápodnak semmi baja csak éppen nem jár hozzá az a kábel amit a konnektorba dugsz. Viszont most nézem hogy amit írtál az üti egymást. Szóval a CTG-500-80P az BOX verzió, a CTG-500-80PB pedig OEM (nem tudom melyiket nézted).
    A RAM esetében igen, lehetőleg 1,5V-os kit-et kell nézni (csak azért linkeltem 1,65V-ost is mert biztosan tudja az 1600MHz-et 1,5V-on is). Mint írtam lehet vele dolgozni viszont azért azt hozzáteszem hogy egy dVGA is nagyban hozzájárulna a munkához. Viszont ő nem érzi szükségét egy 30-40K-s kiadásnak. Mint mondta így is ég és föld az előző gépéhez képest.

    (#55503) andro93
    Ennyi erővel egy márkát sem szabad venni! :DDD Legalábbis még nem halottam olyan gyártótól amire ne érkezett volna egy panasz vagy hibás termék. "a másik pont a 3év után halálozott el." :C

    (#55502) Dalzarus
    Nemrég valaki írta nemrég hogy voltak a Killer E2205-el kisebb gondok (de nem találom a hsz-t). Mondjuk a driver-jét ma frissítették.
    Viszont jól felszerelt lap tetszetős ficsörökkel, de nem kicsit borsos árral (az egyik legdrágább B85-ös). Én nem igazán választanám.
    Olcsóbban ott van pl. a H87-es chipset-el szerelt ASRock Fatal1ty H87 Performance, ....... vagy ha esetleg jó a mATX méret is az Asus Vanguard B85.

    [ Szerkesztve ]

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák