Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gallmix

    aktív tag

    válasz rushmoon #99692 üzenetére

    Ugyan dehogy vagyok :D

    Pár hónapja volt itt egy vándorlás egyik szolgáltatótól a másikhoz, mert nekem akkor is megéri ha többet kell érte fizetni..

    Ukrajnában megoldották, bármikor bárhova bemehetnek lefoglalhatnak bármilyen adatot elkérhetnek utána nézhetnek stb... semmilyen akadályba nem ütköznek és a távközlési cégek sem szólhatnak semmit - vonatkozik ez nem csak az internet forgalomra...

    És őket szeretnénk felvenni, mint minta demokrácia... érzed az iróniát? ;]

    Bence Balázs videójából nekem az jön le, hogy a tőzsdei kereskedés (EFT) nem esik a most felkapott eset alá. A Kriptó érdekes kérdés még... de egyes formáinál eddig is volt, meg nem tömegek foglalkoznak vele, nagy tételben.

    Viszont az már annyira nem jó hír, hogy rövid távon tovább ronthatják a állampapírok feltételeit, formáját, mivel a kereslet már meg lesz rá így is úgyis. És akkor visszatérünk a vitához, melyik papír jobb a korábbi, vagy a most indult... Egyértelműen a korábbi. Lehet megérte volna a hitelkártya keretet beáldozni...

    #99694 AMD Power
    Hasonló cikket máshol is olvastam. Van benne logika hitelfelvétel egyébként is kockázatos sok okból. A Legjobban azok jártak, akik még a máp+ miatt vették fel, sokkal alacsonyabb kamatért, fixen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák