Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz szabop27 #29470 üzenetére

    számokat légyszi.....a százalékos statisztika nem mond semmit :)
    Statisztikai alapon magasabb vagyok a föld lakosságának 99.8%nál, gazdagabb a 74%-nál ésatöbbi ésatöbbi.... :) ez így önmagában üres, nem tudod meg a magasságom :)

    Mennyiért vetted, dbját? mennyit raktál bele összesen, mennyiért adod ki őket, és mióta, mennyit realizáltál belőle?

    kicsit visszafejtve: egy átlag 2.5M-es új beálló után évi 13%-hoz havi 27e-t kell tisztán elrakni, vagyis 28-29(?) körül kell kiadni...ha jól tippelek
    13 ker okés lehet ez az ár, kevés beálló, cégek is küszködnek vele,a többi külváros, családi házas övezet, majdnem mindenhol saját beállóval....ott tényleg kiveszik az emberek ennyiért ? ennyi balek, hal van arrafele ?
    ha tényleg így van, megyek én is :) (komolyan)

    nyílván van erre is meg arra is példa, de ez valahol tényleg azt mutatja hogy az emberek nem mérik fel rendesen hol a józan ész vége, kiváncsi lennék milyen értékű autókat tárolnak évi 300K-ért ilyen placcokon.....ha van róla infód, megoszthatod azt is :) lehet tévedek, de azt tippelném az átlag feletti értékű autóval rendelkező szerintem inkább megveszi magának

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák