Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz kisza25 #244705 üzenetére

    Igazából akkora értelme a német, osztrák területi jelzésnek sincs, mert sem gyanút nem kelt, ha egy nem odaillö területü rendszám mászkál (hogy mondjuk ellopták-e), sem egyéb elönye nincs igazából.
    Az, hogy a területi jelzés utáni részt fillérekért "egyénileg választhatod" az egy kedves gesztus, és normális eljárás, a plakettet így is úgy is le kell gyártani, akkor már miért ne a saját választott karaktereiddel..

    Ugyanezt, ha lett volna némi gógyi, akkor a 2-2-3-mas kombónál megléphették volna, hogy az egyénileg kiválasztható 2-2-3-mas kombináció mondjuk "csak" 20-30 ezer Ft, van annyira hedonista ma az ember, hogy jelentösen többen kiköhögnének ennyi pluszt ezért, de értem, hogy a száz-, ezermilliárdok mellett ez elenyészö bevételt generált volna (azért azt az elenyészö bevételt én szívesen eltenném csendben... :D )

    A Seat szerintem konszern szinten a VW alá van löve minöségben, összeszerelésben, és ez az árán is látszik.
    Viszont a Cupra itt kint iszonyat népszerü, pl. kombi Leon Cuprából 1000+ eladó van mobile.de-n, G7R kombiból ~400 darab.

Új hozzászólás Aktív témák