Új hozzászólás Aktív témák

  • aero.

    veterán

    LOGOUT blog

    Saint_ !:D es masok figyelmebe

    ma hajnalban a 31 oras ut vege elott 10 perccel kiszedtek a rendorok. Varos vegen alltak mindket oldalt es mar lattam, hogy radioznak az elso egysegnek (varos masik vege, mindig igy allnak). Ki is szedtek, mire odaertem. (Itt egzotikum az angol rendszam....)

    2 kozepkoru uriember, az egyik egybol magyarul szolitott meg, a masik a tavolrol bokte oda, hogy beszel e magyarul.

    Kivancsi volt a biztositasra es a muszakira papir alapon. Mondtam, hogy nincs. Azt mondta, akkor mihez kezdjen, hiaba mutatom neki telefonon, neki az nem jo, rendszam le, mihez kezdjen. Eszembe jutott Saint_ sztorija ezzel kapcsolatban, elmondtam, amire emlekeztem. Dehat ez nem igy van, mindenkinel kell legyen papir stb. Ragaszkodtam az igazamhoz, egybol jo lett a telefon kepernyoje. Igazabol le se szarta, csak a gfb datumra volt kivancsi, meg a muszaki datumra. Kinjukban meg ramkuldtek egy szondat majd jo utat kivantak a jogsi lekerdezese utan. Nagyon eroskodtek, hogy papiron kell, magyar autosoknak is, de nekem foleg. Kint meg a jogsi se kell nalam legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák