Új hozzászólás Aktív témák

  • Fido01

    aktív tag

    válasz Zsopa #72678 üzenetére

    Sajnálom ha flegma vagy fellengzős megnyilvánulásnak tűnt a "túl szép, hogy igaz legyen" klasszikus, de azt továbbra is fenntartom, hogy olyannyira életszerűtlen az általad linkelt ár, hogy feleslegesnek tartottam hosszasan ecsetelni miért gondolom én így (és csak én, ez nem tanács, vagy konkrét tapasztalat az adott termékkel, eladóval)
    Az általad hozott példák az alábbiakban sántítanak:
    1, futárkodás esete: tekintsünk el tőle mennyi egyéb járulékos költsége van az említett példának és csak egyet vegyünk alapul, a te munkaidődet, azzal csak keresel pénzt ha vezeted az autót, ebből kifolyólag jó befektetés lenne ha akár csak napi 2-3 órát a miner mellett kéne töltened?
    2, ház esete: a lakás kiadás egyébként rettentően jó befektetés, viszont jó esetben 12-15 év alatt kapsz annyi bérleti díjat mint a vételárad (annak idején a portfolio elég sokat foglalkozott ilyen számításokkal, ha esetleg érdekel) ez alapján az itteni 2 hetes megtérülést nem is szabad egy kalap alá venni.

    Egyébként az elmúlt években rettentően sok csalásról lehet olvasni, lásd banki adatlopások, adathalász programok, MLM rendszerek, de még ismert bróker cégek is buktak meg, így én személy szerint annyit javaslok, hogy legyél nagyon körültekintő, járj utána az eladónak, vedd fel vele a kapcsolatot, kérj minta terméket, paypal-es vagy egyéb lehetőleg chargebackes fizetést, és még akkor sincs rá garancia, hogy nem szívod meg, egész egyszerűen azért mert sokkal könnyebb csalással pénzt keresni.

Új hozzászólás Aktív témák