Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz 11hh #50695 üzenetére

    Jelenlegi árfolyam mellett tudna ennyit, de:
    - Megjelenés előtt áll még a termék, csak előrendelni tudsz a gyártótól,
    - Előrendeléssel is lehet hogy fél év, mire megkapod a masinát,
    - Megjelenés után ezek a gépek le szokták tornázni az árfolyamokat pár hónapon belül,
    - Coin stabilitásától / hányan bányásszák / mire váltható / hány asic fog hirtelen a piacon megjelenni és még sok mindentől függ, mennyi idő alatt fog és mekkorát zuhanni az árfolyam.

    Régebben figyelgettem a témát, de Asic-al bányászni, igazán csak akkor éri meg, ha nagyon hamar előrendelsz, elsők között kapod meg a gépet és 3-4 hónapon, fél éven belül kitermeli az árát, legalább is ez az én meglátásom.

    Más:
    Ismét elkezdtem számolgatni pár coinnal, kártyákkal, érdemes-e gépet összeépíteni, stb. Nyilván nem, 13 db RX 580 rig hoz 1,7 dollár hasznot kis coinon, 0,15KWh árammal számolva... azt hogy?
    0,23 dodó / nap / ETH meg szintén vicc.

    Korábban a fórumon is, Hardveraprón is láttam olyan hirdetést, ahol bérelni lehetett áramot, számlával, 10 - 20 pár forintért / KWh-ként. Hol tudnék ilyen helyet találni? Hol kellene keresgélnem, ha hosszú távban gondolkodom?

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák