Új hozzászólás Aktív témák

  • csixy

    addikt

    válasz májkimiki #85726 üzenetére

    Köszi. Nekem is tetszik. Igen már korábban ismerkedtem az elementarys pantheonnal. Azért is tettem fel a képet, mert gondoltam, hogy meg fogod látni. Ha megengeded, majd lesz pár kérdésem. A telepítőről csak annyit, hogy nem kevés fejtörést okozott, mire az UEFI-s bootját rendbe hoztam egy arch telepítővel chrootolással, de mire az egyenlőségjelet az angol billentyűzet kiosztáson megtaláltam lyuk kopott a homlokomra. Már sikerült a mappa ablakok jobb felső sarkának felhasználóbaráttá alakítása is. Apropos ... hogyan lehet a tálcát átrakni a bal oldalra? Dübörög rajta a clipgrab is. A TeArch előtt Crystal linux-szal próbálkoztam, de abban sehogy sem tudtam futtatni a clipgrab-ot. Egyébként azért cserélek arch-ot, mert úgy látom, hogy a pamac végleg bedöglött. Tudtok mondani egy AUR helpert , amelyik grafikus pofázmánnyal működik manapság is. .... Köszike!

    [ Szerkesztve ]

    Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

Új hozzászólás Aktív témák