Új hozzászólás Aktív témák

  • super dríve

    csendes tag

    Sziasztok!Egy korábbi hozzászólásomra megtaláltam a választ ezért szeretném megosztani talán valaki segítségére lehet.Tehát leírok egy tökéletesen működő variációt az Lg smart tv és a külső saját tápos 3.5"Házban lévő 3.5" 2 Tb belső vinyót illetően. Minden felvételi mód tökéletesen működik és a tv (többszöri tesztelés után!) tökéletesen biztosítja az alvó módot a Hdd-nek ha nincs adatforgalom. Ez minden esetben pontosan 10 perc után következik be (többször is lemértem).A külső házon a Táp gomb lehet állandóan bekapcsolt állapotban, és nem kell kihúzni az Usb csatit sem a Tv-ből amelyet mellesleg bármelyik Usb portba bedughatsz. A kék led ugyan állandóan világít a házon, de a vinyó ha nincs adatforgalom akkor 10 perc után garantáltan mindig teljesen leáll. A Tv előre beállított felvételek esetében az adás kezdése előtt kb.10 sec ébreszti a vinyót ami egyből reagál így nem marad le semmi a felvétel elejéből sem. Maga a ház önmagában nem állítja le a vinyót (nincs benne Asmedia vagy hasonló opciókkal rendelkező chip) de a tv esetében a bekapcsolt Eco-Hdd mód mellett tökéletesen működik az alvó mód! Pc vagy más média lejátszó esetében nem tudom mi a helyzet,számomra ez volt a meghatározó!!

    A Tv típusa: Lg 42Lf652v
    Külső ház : Kolink 3.5 hdsub3u3 usb3.0
    A házba épített hdd:3.5"Toshiba 2tb 64mb sata3 dt01aca200 7200rpm

    Üdv: super dríve :DD

Új hozzászólás Aktív témák