Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.
    Adott 2 ugyanolyan eszköz, melyen futtani akarom a RTL-most addon-t. Oldalra be vagyunk reggelve, annó kaptunk vidanetes szolgáltatótól kódot, melyet a hivatalos oldalra beírtam.(ez valami pluszt ad, fejből meg nem modnom mit)
    Az egyik boxon megy az RTL most, a másikon sajnos a sorozatok nem indulnak el.
    Khadas VIM3L1 : CE Matrix 19 - Addon : RTL most 2.2.19-es, Inputsream Adaptiv + helper beállítva. => itt megy az RTL most, pár sorozatot elindítottam
    Khadas VIM3L2 : CE 9.2.7 - Addon : RTL most 2.2.19-es, Inputsream Adaptiv + helper beállítva. => itt nem megy:

    Hibajelenség a 2-es boxon: sorozatok bejönnek, bármelyikre megyek elkezd tölteni de nem indul el.
    Amivel próbálkoztam:
    - letöröltem mindhárom alkalmazást + repot
    - Movieshark 2.7.1-es zip.et leszedtem majd újra feltettem és a progikat is, de semmi.
    - Inputadaptive esetén csináltam remove "Viewvalamit" utána újrahúzta a recovery OS-t vagy pontosan mi is a neve.

    Mivel más CE verzió a különbség annyi, hogy verzióban a Adaptive + Helper nem egyezik meg a verziószám, ezenkívül mindkét beállítás ugyanaz.

    Van valakinek ötlete mivel tudom életre kelteni a VIM3L2-es gépet?
    CE Mátrixot majd felteszem, csak most nincs kedvem újrakonfigurálni az addonokat.

    Segítséget előre is köszi. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák