Új hozzászólás Aktív témák

  • Szoszo94

    őstag

    Na , bár már júliusnak vége, de megjött a második kínai órám, ami Julius névre hallgat és X20A van még a számlapra írva.

    Nagyon jól nézett ki képeken, de élőben....kétszer jobban :Y
    Fekete számlapost rendeltem, direkt fényben azonban ezüstnek tűnik, tetszik ez a színjátéka. A szíj hihetetlen jó, a vékony csuklómra simán rá tudtam állítani, az óra pedig tényleg vékony. Kidolgozása mind az órának, mind pedig a szíjnak nagyon jó, pontossága pedig pár nap távlatából jónak tűnik, de ezt csak huzamosabb idő után tudom biztosra mondani. Hangja nincs, fülhez téve teljes csendben hallani egy apró kattogást másodpercenként, de ehhez hozzá kell szorítani a fülhez a masinát, tehát vehetjük hangtalannak :K

    Előző órám, ami lassan egy éves (Curren 8106) választásánál a fém szíj volt az egyik feltétel, de többet szívtam vele, mint amennyit hordtam....folyamatosan szétesett a szíj, legutóbb el is hagytam egy stiftet emiatt, azóta (kb fél éve) a szekrényben pihen. Ráadáskén a színe is lekopott neki, úgyhogy a szíj sajnos csalódás. Hangja van, az asztalon pihenve esténként a kattogásának lágy harmonikus zenéjére próbáltam elaludni több-kevesebb sikerrel :D Pedig maga a dizájn a mai napig bejön, lehet majd szerválok egy fekete fém szíjat hozzá - apropó, szívesen várok ehhez javaslatot, hátha tudtok ebben segíteni :)

    A Julius-t viszont egyszerűen imádom :DDD
    Majd még a hátulját le akarom pattintani, hogy a water resistant felirat mennyire valós, bár az üveg alatt körben úgy tűnik, hogy egy szilikon tömítés van, azért a hátlapra kíváncsi vagyok. Fürdeni mindenesetre nem ebben tervezek :N

    Képek itt! :)

    [ Szerkesztve ]

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák