-
IT café
Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rica
senior tag
válasz
ghostie #161751 üzenetére
Ha lakik esetleg baratod/rokonod Angliaban, itt a hasznalt piac rohejesen olcso. A szallitasi koltseg max 20 ezer. Ezert a 2 eves XC (cross country) bringaert szerencses esetben kapnek ugy 70-80 ezret. Van egy 2 eves, nul kilometeres outim is (uj ara 400e), azert meg annyit se remelek.
Ovalis karika: Nagyjabol fele-fele aranyban oszlanak meg a velemenyek rola. Van aki semmilyen valtozast nem eszlel, van aki nem erti, hogyan tudott eddig meg lenni nelkule. A terdfajosok kivetel nelkul az utobbi kategoriaba tartoznak. Ket napja felraktam en is egyet, ugyanabban a meretben (34) mint amilyen a kerek volt. Felfele tekerni vele nagysagrendekkel konnyebb es egyenletesebb. A lancot sem ejti, ahogy azt tobben mondjak.
-
itouchfan
senior tag
válasz
ghostie #161760 üzenetére
Kevés info van róla, és az mindig gyanús, ha a hajtás oldaláról (váltók, lánctányérok kopottsága, fogaskeréksor kopása) nincs kép. Nem hiszem, hogy ez karban lett volna tartva, gondozva lett volna, én kerülném.
Ahol érdemes nézelődni még:
bolha.testbike.hu
apro.bikemag.hu
Facebookon a Marketplace amit néztél, ilettve MTB-hungary adok veszek, ilyesmik...
Plusz esetleg boltoknál is meg lehet nézni, hogy van-e náluk használt, igaz, hogy drágább pár ezerrel, de beállítva, szervizelve kapod meg, néhol még garanciával is. -
itouchfan
senior tag
válasz
ghostie #161755 üzenetére
Akkor én már mindenképp 29" -et, de minimum 27,5"-et vennék, abból pedig használtan fogsz kapni normálisat (RS villa, abból is Recon, XC32 kb), Deore vagy Deore XT váltó, 19 vázméret, kb ilyesmi paraméterekkel érdemes keresned, aztán ha esetleg találsz, és belinkeled, akkor az okosabbak megszakértik.
-
Hasaggymeg
Topikgazda
válasz
ghostie #123297 üzenetére
Strapabíróbb a látszat ellenére sem lesz,de cserében viszont...nehéz lesz mint egy tank,egy vagyonba fog kerülni egy szett gumi rá és azzal a pénzzel már lehetne valami könnyebb,strapabíróbb,a célnak megfelelőbbet vásárolni,mint pl.egy Rockrider 520-as. Használtan meg pláne van jobb.
(#123279) belsodavid...sajnos a plázában egyetlen bringa sem volt kiállítva az Intersportban,téli üzemmódban vannak.
-
válasz
ghostie #123297 üzenetére
A probléma az, hogy a terepezős igénybevételt ez se fogja bírni, hiába vastagak a gumik. Mindenből a legalja. Ezekhez a noname fékekhez még kb fékbetétet sem kapsz kerékpárboltokban, a fékhatása egy normális vfék szintjén sincs. Ráadásul sár nehéz lehet ez a bicaj. A fatbike már egy olyan kategória, ami igényel némi minőséget, ezt fillérekből sajnos nem lehet megúszni. ha ez a kategória kell neki, akkor kb innen indul: [link]
Ezt mondjuk használtan megkapod 250-300 körül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kalacskepu: ASRock 775i65G R2.0 iGPU Rekordok
- Kedvenc zene a mai napra
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen autót vegyek?
- Feltörték a PROHARDVER!-es regisztrációmat! (vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t)
- OLED TV topic
- Nintendo Switch 2
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- Synology NAS
- További aktív témák...
- SEAGATE ST6000NM0034 6TB 7.2k SAS HDD, nettó 15747Ft + ÁFA, 1 év garancia
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Blue Titanium Használt, szép állapot
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Rampage SHIVA Kolink KL 500W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest