Új hozzászólás Aktív témák

  • igi

    aktív tag

    válasz Agostino #22449 üzenetére

    Én is rendeltem OSCAR-t.

    Nekem azt mondta telefonon a danettis úriember, hogy 15 óra kell ahhoz, hogy kifejtse a hatását. Vagyis 15 órát kell állnia egy adag vízben, hogy meglágyítsa. Éppen ezért azt javasolta, hogy ne a tartályba tegyem a zacsit, hanem egy kancsó vízbe, amiből a lágyított vizet (min. 15 óra elteltével) töltögessem a kávégép tartályába :F Itt épp a vízlágyító kancsókkal szembeni előnye látszik elveszni, hogy nem kell még egy kacat a konyhapultra/asztalra...

    Lehet, hogy én értettem félre valamit, de nem hiszem, mert épp a fórumon olvasottak, és a termék honlapján leírtak miatt visszakérdeztem, hogy jól értem-e. Továbbá ezt erősítette meg számomra a termék zacskóján olvasott "behatási idő: 15 óra" kitétel is...

    Persze én azért simán beleraktam a tartályba, amit este mindig teletöltök. Így nem 15, hanem 10-12 órát áll rajta víz használat előtt. Szegeden amúgy is csak közepesen kemény a víz: 10-11 nk°.
    Meg a citromsavazással sem fogok felhagyni, csak meghosszabbítom a ciklust 1-ről 2 hónapra...

    this is the beginning of a beautiful friendship

Új hozzászólás Aktív témák