Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz jetarko #7103 üzenetére

    (#7103) jetarko:
    Itt szerintem fel kell sorolni azokat a packageket amikben @componentekre hivatkozol. Pl dao(repo) service csomagok is.

    Felsorolhatom, de nem kéne neki rekurzívan bejárni a packageket?

    A spring xml-ben emf-t adtál meg, a repoban meg em-re hivatkozol.
    Tutorialokból raktam össze. A célom az lenne, hogy @PersistenceContext annotációval be tudjak injektálni EntityManagert, és azt használni. Egyébként itt ezt írja: Spring injects @PersistenceContext into Spring components on its own. In order to do so, applications need to be have access to an EntityManagerFactory bean. Gondolom ezért tettek a tutorialban a spring-servlet.xml-be LocalContainerEntityManagerFactoryBean-t.
    Ha ehhez a funkcionalitáshoz, amit írtam, valami más kéne a spring-servlet.xml-be, nyugodtan szóljatok.

    Az xml fájlokban miért van annyi kommentezés?

    Azok olyan dolgok amik most nem kellenek, de később fognak. Először működjenek legalább az alapok.

    (#7104) Lortech:

    Beírtam a persistence.xml-be az alábbi sort az alapján amit floatr linkelt:
    <jta-data-source>java:/DefaultDS</jta-data-source>

    de deployment közben továbbra is error van:

    13:57:38,405 INFO [org.jboss.as.server] (ServerService Thread Pool -- 28) JBAS018559: Deployed "MovieTimeProject.war" (runtime-name : "MovieTimeProject.war")

    (#7105) floatr:

    Ahogy fent is írtam, kipróbáltam, hogy beállítom a jta-data-source-ot, de nem jó. Később szeretném ha az adatbázis 2db clusterezett MySQL instance lenne, köztük egy load balancerrel, és ehhez gondolom nem elég jó a RESOURCE_LOCAL transaction-type. Egyébként Wildfly 8.2-t akarok használni, nem Tomcatet.

    Azt mondod, ha kidobnám a persistence.xml-t a kukába, és helyette az általad adott kóddal configolok a spring-servlet.xml-ben, akkor működőképes lesz a cucc? Ha később JTA tranzakciókra kell átállnom, akkor is megoldható lesz így?

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Új hozzászólás Aktív témák