Új hozzászólás Aktív témák

  • dni

    őstag

    Sziasztok,

    egy kb másfél éves iPhone 7-est használok iOS 12.1-el, melyben a múlt héten cseréltettem aksit, garanciális keretek között a Care centerben, mert a gyári aki info alapján már csak 83%-os volt és nem bírt ki egy napot az én felhaszsnálási szokásaim mellett, amivel korábban nem volt probléma.
    Az aksi cserét követően csináltam egy iCloud mentésből történő visszaállítást és úgy tapasztalom, hogy most sokkal jobban merül a telefon, gyakorlatilag csak fél napot bír ki egy töltéssel. Az akkura vonatkozó bállítás részben megnéztem, hogy mi használja leginkább, ott nem láttam semmi kiugrót, átnéztem a háttérben futó appokat, egy párat kikapcsoltam, aminek tuti nem kell ilyen jog, helymeghatározást használó szolgáltatásokat is ki kapcsoltam, aminél nem kell, de igazán nem változott a helyzet.
    Azt tudom, hogy újratelepítést követően sokat molyol a képek, mailek egy dolgok indexelésével, de azzal talán már végzett egy hét alatt.
    Mit volna érdemes csinálni még, a tiszta telepítésen kívül, hogy ne merüljön le fél nap alatt a telóm?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák