Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silmatauki

    őstag

    válasz erdoke #4429 üzenetére

    "Otterbox Defender tokkal megy a Qi? Újat mondtál."

    Valszeg nem vagy kis hatásfokkal menne a vastagsága miatt, de természetesen nem tudom kipróbálni, hisz az isteni, "forradalmi" Apple nem támogat Qi-t (sem). De azért is vettem minden újabb iPhone-omhoz a Defendert, mert úgysincs a telókban Qi, így nem kellett miatta vékonyabb tokot választanom. Ha lett volna Qi, vékonybbat veszek. Az Otterboxnak is vannak strapás, ám vékonyabb tokjai, amik már biztosan (jól és hatékonyan) mennének Qi-val.

    "Apple cuccaim vannak, tehát működnek keresztben"

    Kár, hogy "csak" Apple-ekkel. Míg ha megveszel egy szabvány MHL, SlimPort adaptert vagy Miracast receivert, azt bármivel tudod használni: Android, (Miracast-nál) Windows Phone, desktopok, minden. Ráadásul az Apple Lightning – HDMI / VGA, 50 dolláros adapterei eleve rosszabb minőségű jelet adnak ki, mint a konkurencia (vagy a 30-tűs régi csati), ha nem az adapterben történik a videofile dekódolása, azaz mirrorozol vagy egy app direkt ír a videokimenetre. Nesze neked Apple "minőség"...

    "A microUSB a legnagyobb rakás fos, amit valaha kitaláltak, annál még a 30 pines is jobb volt, mert ki tudtam tapogatni, melyik irányba fordítva kell bedugni."

    Igen, ezt leírtam alább is: a microUSB a három közül a legrosszabb. Ennek ellenére különösen az olyan tokoknál, amik védik a Lightning portot is (nem csak a Defender ilyen), a Qi töltés lehetősége nagy segítség & időmegtakarítás & lehetséges hibák megelőzése lenne.

  • vadászcsiga

    félisten

    válasz erdoke #4429 üzenetére

    Magyarázd már el hogy tapogatod ki a 30 pinest hagy röhögjek már :DDD

Új hozzászólás Aktív témák