Új hozzászólás Aktív témák

  • buci30

    addikt

    válasz Alex91 #7181 üzenetére

    Majd írok privát ha ugy van és még valami nem lesz érthető :D köszi :)

    Hétfőn megjön a iPad air2 és ha nem küldöm vissza akkor össze dobom ezt is :)
    Elvileg akkor csak a rezgés van ami minden air2-nél van azt meg ennyi megkel szokni cserébe :)
    Mondjuk vicc ,hogy ennyi pénzért és van valami bug de még mindig jobb mint egy samu vagy hasonló tab :)
    A rezgés meg lehet nem is fog érinteni engem mert játszani ritkán szoktam ahol előjöhet inkább kép szerkesztés stb böngészés meg fb. email stb amire kell.

    Tokot milyet javasoltok mert a billentyűzet féle nem játszik közbe kitaláltam mert ágyba fotelba ölbe vagy kocsiba stb nem lesz kényelmes asztalnál meg ott a mac akkor.

    Smart féle tok vélemény?
    Csak mert gyárít vettem iPad4-hez de a tok müanyag hátulja 1 hét múlva olyan gusztustalan karcos volt, hogy azt nem hittem el...
    Valami aminek szilikon a hátulja és előle meg még védi valami? Vagy ez meg besárgul mint telefonnál?
    Fólia kérdés? Karcolódik nagyon ha van elől tok rajta vagy inkább ajánlott mindenképp üvegfólia vagy sima?

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Új hozzászólás Aktív témák