Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Noxy #27647 üzenetére

    Nem kérdés, hogy 32 GB bőven elég, ha nem akarsz az iPad-en tárolni semmit és csak netezős, stream fogyasztós gépet keresel. Én is így futottam neki, hogy csak ilyet keresek, de akkor már jön az, hogy bakker ott van a kezemben egy tök jó eszköz, amivel a telefonomnál nagyobb kijelzőn tudnám szerkeszteni a fotókat és nem kell nagy dolgokra gondolni, csak mondjuk 3-4 GB terjedelmű anyagra, amit a fényképezőgépről tolok át, Lightroom szépen cache-be rak ugyanennyit, aztán mikor exportálni kell, már lehet körmöt rágni, hogy éppen el fog-e még férni, vagy buktad. A 64 GB sem nagy a mai világban, de azon legalább még nem aggódik az ember, hogy bírja-e kapacitással legalább addig, míg a felhőbe feldobálsz mindent.

    Szerintem akinek nem elég a böngésző + stream appok + emailezés egy iPaden, annak a 32 GB sem elég. Pedig ott álltam pár napja a MM-ban egy iPad 10.2" 32GB felett, ki volt rakva 112k pénzért, majdnem el is hoztam (eredetileg 100k-t szántam az egészre és még használtban gondolkodtam), de a 32 GB miatt nem vitt rá a lélek. A 128 GB meg már szinte iPad Air árban van. Még megvárom a márciusi Apple eventet, hogy lesz-e mozgolódás legalább az Air körül, aztán ráfanyalodok egyre.

Új hozzászólás Aktív témák