Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisztian101

    tag

    válasz Krisztian101 #166850 üzenetére

    Ezt itt hagyom az utókornak, meg saját tapasztalatként, hátha valakinek segítek ezzel :)

    Tegnap megvettem a kisebbik Rotel R8-956AX -et, este bekötöttem 5 csatornára. Gyönyörű tiszta hangok a tér szépen egyben, sok magas, de mintha kevés mély lett volna (de nem az volt a “baj”) 🙂 Kicsit EQ-ztam, de nem lett az, amit szerettem volna. Ma bridge-be kapcsoltam a 3 sztereo csatornát, így a 3x100W meghozta az eredményt! Valójában nem a hanggal volt a baj, hanem az erővel. Most az erősítő a hátsó feladatokat és a végfok a fronton dolgozik. A felhők elvonultak a nap kisütött 🙂 Erőteljes hangzás a tér így is egyben van, nem lehet hallani semmit abból, hogy a frontokat es a hátsókat más hajtja! Le a kalappal a Rotel elött!! Nem mai darab ez a kis szerkezet, mert van vagy 20éves , de amit produkál az frenetikus!
    A párom azt mondta, mikor ma néztük a Z Világháborút (World War Z): “Nem is tudtam, hogy ebben a filmben ilyen jó jelenetek vannak!” 🙂 Hát ennyit dobott a hangon a cucc! Szépen belesimult a rendszerbe, mintha ott sem lenne, de csendben hűvösen teszi a dolgát és ellátja kellő erővel azt. :C
    Mindemellett, még megveszem a 1075-öt is, mert kiváncsi vagyok rá és amelyik győz az marad :))

    Azt mindenesetre egy életre megtanultam, hogy a házimozikhoz meg a hangtechnikához kell az erő!

    Bár most erősen gondolkozok, hogy ez marad és nem pörgök egyenlőre tovább a fejlesztésen. 🙂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák